Kliknutím se podíváte na vetší obrázek
Kliknutím se podíváte na vetší obrázek
Kliknutím se podíváte na vetší obrázek
Kliknutím se podíváte na vetší obrázek
Prodej developerského projektu s pozemky.
Karlovy Vary, Nová Role.

Nabízíme k prodeji developerský projekt na výstavbu 2 bytových domů se 44 bytovými jednotkami s umístěním do centrální části města Nová Role, která polohově navazuje na Karlovy Vary. Město má kompletní občanskou vybavenost s úplnou technickou infrastrukturou. Jedná se o vyhledávanou lokalitu, kde bonitu určuje nejenom okolní příroda, ale především blízkost Karlových Varů, ale i Krušných hor.

Budovy B1, B2 mají 6.NP, kde do 1.NP jsou navrženy nebytové prostory s využitím (obchody, výrobny, fit centrum, zdravotnické zařízení apod) dále nástupní stanice výtahů, garáže a místnosti technického zabezpečení jako sklepy apod. V dalších patrech jsou již pouze bytové jednotky různých velikostí, vždy po 5 na patře, pouze v 6.NP po dvou. Budovy jsou situovány do vzrostlé zeleně s výhledem na nedaleké koupaliště se sportovním areálem.

Projekt zahrnuje kompletní dokladovou část pro výstavbu s možností okamžité realizace - územní rozhodnutí o umístění budov, platné stavební povolení na dva roky, prováděcí dokumentace s rozpočty, smlouvy s dodavateli jako ČEZ Distribuce, a.s., RWE Gas Net, s.r.o., Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s., dále s městem Nová Role o uložení sítí technického zabezpečení a další nezbytné smlouvy a doklady pro vlastní realizaci a taktéž v neposlední řadě pozemky nutné pro výstavbu. Projekt je nastaven tak, že výstavba bytových domů může probíhat současně nebo jednotlivě. Do celkového zpracování je zahrnuta přístupová komunikace s dostatečným počtem venkovních parkovacích stání.
Jedná se nejenom o dobře zajištěnou investici do bytového fondu, ale i také o velmi dobře zajištěnou stavební připravenost pro období roku 2017, 2018.

Info v kanceláři.